
Toyota heeft de instapversie van zijn GR Supra een prijskaartje gegeven. Maar wie hoopte slechts een kleine meerprijs op te leggen om te upgraden van een GT86 naar een Supra, is eraan voor de moeite.
Onlangs kondigde Toyota een instapmotor aan voor zijn GR Supra: een 2.0 viercilinder met 258 pk, die partner BMW ook gebruikt in zijn Z4 sDrive30i. Prijzen gaven de Japanners initieel niet mee, tot nu. De Toyota GR Supra 2.0 krijgt een prijskaartje mee van 49.990 euro.
Het prijsverschil met de 3.0 zes-in-lijn bedraagt daardoor een slordige 15.000 euro. De Toyota GT86, die eveneens een 2.0 gebruikt (weliswaar met 200 pk een minder krachtige boxermotor), is zowat 16.000 euro goedkoper. De BMW Z4 sDrive30i, die dezelfde motor heeft, betaal je 50.300 euro. Een Alpine A110 met centrale 1.8 van 252 pk tot slot? 56.100 euro.
Recente reacties
Rij-impressie: Maserati Ghibli Hybrid (2021)
blijf dit een heerlijk ding vinden...Jammer dat er toch nog altijd zo veel voor de Duitsers blijven...
Door Yannick 21 uur geleden
Start-stopsysteem nefast voor levendsuur motor?
Danny, probeer jij maar eens een auto te kopen waar die rommel niet opzit. Bochtverlichting... bij...
Door Willy Beyers 1 dag geleden
Leasemarkt verwacht omschakeling van diesel naar benzine
Bij inruil wagen krijg je ook meer terug dan bij een benzinewagen , zeker met een lage km-stand.....
Door Jeff 2 dagen geleden
Rijtest: Mercedes-AMG GLA 45 S (2021)
oké hier ben ik echt wel fan van... dit in AMG is ook zoooveel beter/leuker dan de zoveelste A45...
Door Yannick 2 dagen geleden