Het verhaal dat de Lamborghini SUV-première die in Genève werd uitgesteld tot het salon van Beijing kan wel kloppen. Lambroghini stelt nu namelijk de nieuwe Chelsea-tractor voor, zij het in conceptvorm.Een 4,99 m lange bak is het geworden, met een hoogte van 1,66 m en een breedte van 1,99 m. Hij krijgt zowat 600 pk, over het volume van de krachtbron is Lamborghini niet zo spraakzaam.
Lamborghini maakt gebruik van een versnellingsbak met dubbele koppeling en aandrijving op de vier wielen. Verder houden ze het gewicht ook laag - ook hier weer ontbreken details - door middel van koolstofvezel onderdelen. Ook binnenin vind je koolstof terug, voor- en achterpassagiers kunnen hun persoonlijke instellingen aanpassen via een touch screen.
Zoals alle Lamborghini-namen is ook Urus afkomstig van een stier. De Urus is namelijk één van de wilde voorvaders van de huidige stieren. Een Urus-stier kon een schofthoogte hebben van 1,80 m. De Spaanse vechtstier die de laatste 500 jaren gekweekt werd leunt erg dicht aan bij de Urus.
Lamborghini wil jaarlijks 3.000 stuks van de Urus gaan bouwen, al zal dat pas vanaf 2015 gebeuren.
Commentaires récents
Premier essai : BYD Han (2022)
Je ne sais pas trop vous aider ici car nous sommes un média Belge. Vous pouvez toujours aller sur...
Door Felix Il y a 1 mois
Premier essai : BYD Han (2022)
Comment commander en France ?
Door Phanry HOUN Il y a 1 mois
Les Seres 5 et 7 débarquent aussi en Belgique
j'attends avec inquiétude ci serres SF 5 arrivera un jour en belgique?? véhicule avec prolongateur...
Door bernard hoyez Il y a 6 mois
Prior Design transforme votre Hyundai i30 en voiture de rallye
Bonjour , savez vous placer un kit prior sur un Mercedes gle coupé hybride ? Merci
Door Wiggers Il y a 1 année