
Kia wordt volwassen, getuige de Stinger die monden open laat vallen. De Europese variant daarvan is voor Genève, op het autosalon van Brussel worden vooral de nieuwe Rio, Niro en Optima SW onder de spotlight gezet.
Wedden dat je enkele modellen vergeet wanneer we je vragen om het Kia-gamma op te sommen? En eigenlijk is dat zonde, want het stiefbroertje van Hyundai heeft een zeer complete line-up. Tijd dus om je Kia-kennis even op te frissen in paleis 4. Zo stelt Kia er haar gloednieuwe Rio en hybride Niro voor. Al mag ook de Optima in stationwagentrim (SW) present tekenen. Net zoals de plug-invariant.
Rond die blinkende stenen bouwt Kia de rest van haar stand op. Met alles dat ze in huis hebben. Van de familievriendelijke Venga, Sorento en Carens, over de uitgesproken Soul tot gevestigde waarden Cee'd en Sportage. Als je op die stand je goesting niet vindt, dan weten we het ook niet meer.
Recente reacties
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
Dat was één van de dwaaste zaken ooit gelezen over EV's... dat dat dan van een blad als Test-...
Door Yannick 10 uur geleden
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
Bedankt Autofans voor deze rechtzetting. Als leek op het gebied van elektrisch autorijden, en...
Door Vanwijnsberghe Koen 16 uur geleden
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
die idioten vertrokken met 25% opgeladen omdat dat het enige was na een nachtje opladen thuis...
Door Steven 1 dag geleden
Lockdown: Help, mijn auto moet naar de keuring!
Hallo mijn vraag is of je nu een boete heb moeten betalen voor de te late keuring, wij gaan nu een...
Door De smedt 1 dag geleden