
Een V12 proppen in een kleine stadsrakker. Alsof ze bij Aston Martin nog niet voldoende kritiek over zich kregen nadat ze hun veredelde Toyota iQ te duur verkochten.
De grap is al concreter dan je denkt. Interne bronnen beweren dat er reeds een haalbaarheidsstudie werd uitgevoerd door Aston Martin. Of er voldoende potentiële klanten zijn wordt daarbij niet vermeld. Het zou gaan om de gekende 6.0 liter V12 die nu enkel in de topmodellen van Aston Martin schuilt. Insiders zeggen dat er technisch geen mirakel moet gebeuren om de V12 in de kleine Cygnet te monteren. Het motorblok zou wel dichtgenepen worden, de volle 510 pk vinden ze wat belachelijk.
Mocht het gekke project groen licht krijgen dan heeft de Nissan Juke-R er op een zekere manier een concurrent bij. Die laatste werd trouwens voor 500.000 euro verkocht. Of Aston Martin even goed doet is nog maar de vraag. De Britten geven wel toe dat het vooral voor het Midden-Oosten bedoeld is.
Photoshop-afbeelding hierboven door YvesW
Recente reacties
Open deur: Volgende Hyundai i10 volledig elektrisch in 2024
hoera het klimaat en bijgevolg de wereld is gered lijkt het wel
Door suskewiet 1 dag geleden
Cupra Leon nu ook met 150 pk en 190 pk... wacht wat?! (2022)
Ze doen weer net hetzelfde met Cupra als eind de nillies met de FR en Cupra modellen. Toen begonnen...
Door Bjorn Willaert 1 dag geleden
Familiefun: vijf sportieve breaks voor minder dan 50.000 euro
Niet vergeten dat er bij de 2.3 van de Ford wel een serieuze inschrijvingstaks en jaarlijkse...
Door Mattie 2 dagen geleden
Smarlinette is smart met euhm... Alpine-schulp
Ziet er wel erg goed uit Beter dan de Roadster Wel even laten chippen bij Van Lunteren dan...
Door Shiva 2 dagen geleden