
Het jaar is nog maar net begonnen en we hebben weer iets om uit te kijken naar het volgende. In 2016 zou Dacia namelijk haar tweede generatie van de Duster lanceren. Na het succes van de huidige krijgt 'ie een zware last op zijn schouders.
Gespot en gelachen werd er met de Duster, maar hij heeft al de critici met verstomming geslagen. Het budgetalternatief voor bijna alles op de markt is een verkoopsucces. Ruimte te over, geen belachelijk opties en - vooral - een klein prijskaartje. Stilaan wordt het echter tijd voor een nieuwe generatie. Renault/ Dacia is achter de coulissen dan ook hard bezig om tegen 2016 generatie twee klaar te hebben.
Hetzelfde maar toch nieuwer
Eén van de grote vernieuwingen zou daarbij een hoop meer opties zijn. Een mogelijks gevaarlijke zet van het merk, want budget blijft budget. Eén van de belangrijkste opties is volgens de geruchten een derde zitrij zijn die zo'n 800 euro moet kosten en enkel gekoppeld wordt aan de strafste motoren. Ook zou de nieuwe generatie Duster een stuk dynamischer op de weg liggen. Iets dat je moeilijk kan zeggen van de huidige.

*Foto's zijn van de Dacia Oroch.
Recente reacties
50 jaar BMW M volgens de redactie: het favoriete ///Model van Yves Wouters
Confusion of the highest order, ik mij heel de tijd aan het afvragen waar je het over had, uh sinds...
Door Adriaan 10 uur geleden
50 jaar BMW M volgens de redactie: het favoriete ///Model van Yves Wouters
Heel cool, heerlijke liefhebbersbak! Maar man de onbetrouwbaarheid en gigantisch dure herstelkosten...
Door Techno Patat 1 dag geleden
50 jaar BMW M volgens de redactie: het favoriete ///Model van Joram Van Acker
De E39 M5 is voor mij het enige juiste antwoord! V8 roffel, prachtige subtiele looks, donkerblauw...
Door Techno Patat 1 dag geleden
Vraag: heeft de levering van jouw nieuwe auto vertraging opgelopen?
Vandaag 27/05/2022 nog steeds geen zicht op mogelijke leverdatum.
Door Lieven 1 dag geleden