
Na het plaagplaatje van eerder deze week krijgen we nu de Onix in vol ornaat te zien, een sedan van het Amerikaanse Chevrolet. Evenwel niet voor Amerika, want de Onix werd specifiek voor de Chinese markt bedacht. Ach kom, het is eens geen crossover.
Chinese is dé markt om te zijn als je grote verkopen wil halen. Dat is ook Chevrolet niet ontgaan, een merk dat eerder al uit Europa verkaste omdat de verkoop zo tegen viel. Daar hebben ze tegenwoordig de Onix, een c-segment sedan. Denk Mazda3 Sedan maar dan met Amerikaanse looks.
Al is dat misschien wat overdreven, want de Onix komt relatief anoniem voor de dag. De snuit is herkenbaar Chevy maar daar blijft het wel bij. Chevrolet presenteert de Onix meteen in Redline-uitvoering, de AMG-line van Chevrolet zeg maar. Onder de kap van deze Amerikaanse Chinees twee driecilinders. Een 1-liter met 102 pk en een turboversie daarvan met 114 pk. Torretjes die het perfect in onze contreien zouden doen.
Recente reacties
Lockdown: Help, mijn auto moet naar de keuring!
De keuring laten uitvoeren door uw garage, zij kunnen ermee tot daar rijden. Veel plekken doen dat...
Door Adriaan 6 uur geleden
Hyundai Staria is futuristisch busje voor elf (2021)
Zo'n futuristisch busje en dan een klassieke dikke diesel erin. Beetje tegenstrijdig, lijkt me.
Door JL 8 uur geleden
Lockdown: Help, mijn auto moet naar de keuring!
Goedemiddag, Net een keuringskaart ontvangen, keuring dient voor 06/05/21 aangeboden te worden,...
Door Terneu Freddy 12 uur geleden
Euro NCAP buist Dacia Sandero, Dacia nuanceert
Als Technisch Directeur van Euro NCAP moet ik hier toch wat rechtzetten... In onze sterren-rating...
Door Richard Schram 16 uur geleden