Dan toch goed nieuws voor landgenoot Jérome d'Ambrosio, in tegenstelling tot onze eerdere berichtgeving. Vandaag meldt La Dernière Heure dat de Belg een plaatsje krijgt in het Formule1-team van Marussia Virgin Racing. Daar zal hij aan de zijde van Timo Glock strijden in het F1-kampioenschap. Hij neemt er de plaats van Luca Di Grassi in. Hebben we volgend seizoen eindelijk weer een Belg om voor te supporteren, na Philippe Adams 17 jaar geleden.
Laatst gepubliceerd
Reacties (6)
Plaats een reactie
Nice, las het ook net op een andere nieuwssite.
Kben zeer blij dat er nog eens een Belg een zitje heeft en dan nog zeker iemand die de kwaliteiten heeft en niet enkel om het geld dit zitje bemachtigd heeft (zoals die éne Nederlander waar hij tegen moest concurreren).

Nice! Tiff is alvast niet overtuigd: "Hard to get excited about D'Ambrosio's for Grand Prix grid when his only GP2 win in 3 years was thanks to being 8th in main race at Monaco!" :)

Wow ! Yes... het zal nu nog aantrekkelijker zijn om te kijken naar de F1. Hopelijk is de bolide van Virgin in 2011 een beetje op niveau, 2010 was gene vetten. Anders zal hij om de haverklap gedubbeld worden door voorbijrazende Red Bull's.
Recente reacties
Dacia lacht met zetelverwarmingabonnement, geeft gratis warmwaterkruiken weg
toen destijds renault als eerste(en enige?)met batterijhuur afkwam voor zijn ev,waren de reactie's...
Door andre123 2 dagen geleden
Circuittest: Alpine A110 R (2023)
De grote vraag nu is hoe de Alpine zich gedraagt tegenover de concurrentie, en zeker Porsche Cayman...
Door Waxweazel 3 dagen geleden
Betaalbaar bestaat: dit kost de nieuwe MG HS met verbrandingsmotor (2023)
Post mag verwijderd worden.
Door Mathieu 4 dagen geleden
Tesla Model 3 en Model Y tot 12.000 euro goedkoper
TUURLIJK IS HIJ NIET DE ENIGE(is te merken aan de prijs) maar hij is wel het gezicht van tesla,...
Door andre123 4 dagen geleden