
Overmorgen wordt de Kia Ceed voorgesteld op het autosalon van Genève. En daar zal ook de SW bij zijn. Hoe die eruit zal zien, weet je nu dankzij deze gelekte beelden.
De plaatjes waren eigenlijk pas bedoeld om dinsdag verspreid te worden, nadat de bevallige modellen en de grote bazen bij Kia het doek van de nieuwe Ceed SW halen op Kia's stand in Genève. Maar dankzij deze - toegegeven korrelige - beelden hoef je helemaal niet naar Genève af te reizen om alles in primeur te zien.
De beelden tonen een grijze Ceed SW die vooraan natuurlijk op zijn hatchbackbroer lijkt. Achteraan trekt een groot raam de aandacht, waarbij we denken dat de bagageruimte iets gegroeid zal zijn tegenover zijn voorganger. Kia zorgde voor een band met de grotere Optima SW in de achterpartij, al is de Ceed SW geen verkleinde kopie geworden. We merken ook de enkele uitlaat achteraan op, al zou bij een eventuele GT-versie ook aan de andere kant een uitlaatpijp gemonteerd worden.

Recente reacties
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
Dat was één van de dwaaste zaken ooit gelezen over EV's... dat dat dan van een blad als Test-...
Door Yannick 9 uur geleden
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
Bedankt Autofans voor deze rechtzetting. Als leek op het gebied van elektrisch autorijden, en...
Door Vanwijnsberghe Koen 15 uur geleden
Video: kan je écht niet dwars door België in een EV?
die idioten vertrokken met 25% opgeladen omdat dat het enige was na een nachtje opladen thuis...
Door Steven 1 dag geleden
Lockdown: Help, mijn auto moet naar de keuring!
Hallo mijn vraag is of je nu een boete heb moeten betalen voor de te late keuring, wij gaan nu een...
Door De smedt 1 dag geleden