
Met alle modellen die als braadworsten uit de grond schieten in München lijkt het idee van een BMW-camionette niet eens zo gek. Onze favoriete automanipulator Theophilus Chin geeft ons een idee van het resultaat.
Geen saai hok, wel een aangepaste 2 Reeks Active Tourer. Met M-pakket zowaar! En stiekem, ziet het er best nog wel knap uit. Of hij er ooit daadwerkelijk komt, dat durven we niet zeggen. Al zou het een mooie vervanging zijn van de Mini Clubvan die nooit meer hetzelfde zal zijn of voor de Mercedes Citan die toch wat coolheid mist.
Aandrijving gebeurt op de voorwielen, het chassis komt van de nieuwe Mini en motorisch zal de topper een zes-in-lijn zijn. Pakketjes zullen nog nooit zo snel zijn aangekomen.

Wat denken jullie? Kan BMW het zich permitteren om een Active Van in de markt te zetten?
Commentaires récents
L'entreprise Belge Kerv lancera un tricycle électrique en 2022
ou peut on en voir un et ou les vent on ???
Door wauters jp Il y a 4 mois
Que pensez-vous de la qualité des routes Belges ?
Une honte je suis pour le moment obligée de faire Virton Mont Godinne mais cette autoroute c'est...
Door Bergmann Il y a 5 mois
Premier essai : BYD Han (2022)
Je ne sais pas trop vous aider ici car nous sommes un média Belge. Vous pouvez toujours aller sur...
Door Felix Il y a 7 mois
Premier essai : BYD Han (2022)
Comment commander en France ?
Door Phanry HOUN Il y a 7 mois