Op de foto’s zie je immers de Venuum V40, een naam die in Zweden zeker een belletje doet rinkelen. Toch is deze wagen geen bedachtzame Zweedse hatchback, maar pure Italiaanse passie. De tuner gebruikt de naam immers voor een hommage aan de Ferrari F40, verwacht dus zeker geen “Volvoprijs”.
Verwijzingen
Eén blik op deze Venuum en je ziet meteen de verwijzingen naar één van de meest iconische Ferrari’s ooit gemaakt: de vier ronde achterlichten, de gekende hoekige spoiler, de uitgestrekte neus en zelfs de “lamellen” in de achterruit, ze verwijzen stuk voor stuk naar de iconische posterwagen.

Technisch verandert er trouwens niets aan deze wagen. In de basis blijft hij dus een Ferrari SF90 met de gekende V8-motor, Venuum voorziet enkel een bodykit en doet voor jou de ombouw. Wie zijn Ferrari wil laten ombouwen, moet echter snel zijn. Venuum geeft immers aan dat het dit jaar tijd heeft voor 5 projecten.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen