Later vandaag zal Porsche haar opgefriste versie van de 911 GT3 RS lanceren. In Australië waren ze iets te vroeg wakker en zwierden ze al wat info online. Waardoor we al kunnen gapen naar de krachtigste atmosferische 911... in de wereld.
Is de GT2 RS de rapste, dan is de GT3 RS de puurste. Want geen turbo's achterin de koffer, wel een atmosferische zescilinder boxer met 4 liter longinhoud die het uitzingt tot 9.000 toeren. In de opgefriste versie meteen ook goed voor 520 pk. Beestig zeg maar. En hoewel die GT2 RS nog een tikje sneller is kan je een nul-naar-honderd van 3,2 seconden en een top van 312 km/u bezwaarlijk traag noemen.

Later op de dag zal Porsche het officieel bericht de wereld in sturen, waardoor we alle informatie met jullie kunnen delen. Tot dan kunnen we al turen naar 3 plaatjes van de Duitse Hulk.

Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen