RM Auctions veilt Ferrari 250 GTO

Het veilinghuis RM Auctions heeft een erg speciaal veilingobject klaar staan. Ze hebben namelijk bekend gemaakt dat ze een 'private treaty sale' zullen doen van een Ferrari 250 GTO van 1963 met chassisnummer 4675GT. Dit exemplaar is slechts één van de 36 250 GTO's die geproduceerd zijn geweest. Het bewuste model is ook nog eens extra speciaal want het is een limited edition (Series II GTO). De veiling is zeer uniek en biedt aan geïnteresseerde verzamelaars een gouden kans om dit droomobject in huis te halen.

De 250 GTO wordt beschouwd als één van de meest legendarische en als een van de mooiste Ferrari's ooit gemaakt. De wagen in kwestie is sinds 1996 eigendom van de Japanner Yoshiho Matsuda. De wagen verliet in 1963 de fabriek van Rosso Cina en werd nadien door tal van geroemde chauffeurs ter hand genomen in tal van races. Een wagen met heel wat geschiedenis dus.

Image
Ferrari 250 GTO

Het veilinghuis

RM Auctions heeft een erg speciaal veilingobject klaar staan. Ze hebben namelijk bekend gemaakt dat ze een 'private treaty sale' zullen doen van een Ferrari 250 GTO van 1963 met chassisnummer 4675GT. Dit exemplaar is slechts één van de 36 250 GTO's die geproduceerd zijn geweest. Het bewuste model is ook nog eens extra speciaal want het is een limited edition (Series II GTO). De veiling is zeer uniek en biedt aan geïnteresseerde verzamelaars een gouden kans om dit droomobject in huis te halen.

Image

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen
Original ID
7594

Advies

Hier vindt u alles over autofiscaliteit, oldtimers, leasing en private lease

Vergeten Auto #96: Alfa Romeo 164 ProCar

Deze stijlvolle Alfa Romeo 164 mag er dan wel redelijk standaard uitzien, wat er onder de carrosserie schuilt is allesbehalve *stock*.

10 years ago

Vergeten Auto #95: Fisker Latigo CS

De BMW E63 6-reeks van de hand van Chris Bangle knapper maken, velen droomden ervan. Fisker Coachbuild, de voorloper van Fisker zoals we het nu kennen, waagde zich er aan en kwam tot deze Fisker Latigo CS.

door Sven Gijregat
10 years ago

Ford Mustang: zes generaties op rij

Morgen stelt Ford de zesde generatie van de Mustang officieel voor. Tijd voor een lijstje van de vorige vijf generaties. En aan het einde mag jij zeggen welke jij verkiest.

door Sven Gijregat
10 years ago

Vergeten Auto #94: Volkswagen Golf Variant RaVe 270

2007 was niet alleen het jaar waarin de eerste iPhone werd voorgesteld of Boris Jeltsin overleed, het is ook het jaar waarin Volkswagen de Golf Variant RaVe 270 meenam naar de Essen motor Show.

door Sven Gijregat
10 years ago

Vergeten Auto #93: Mitsubishi Galant AMG

Die had je niet zien komen, AMG bouwde in de jaren '80 ook een speciale versie van de Mitsubishi Galant. Al bleef het bij een eenmalig project.

door Sven Gijregat
10 years ago

Vergeten Auto #92: Bentley Continental SC

Als je het hebt over Bentley's Continental, dan heb je het over een stuk van de geschiedenis van het merk. Dat model werd namelijk van 1989 tot 2003 gebouwd. Eén van de varianten was de veel minder bekende Continental SC

door Sven Gijregat
10 years ago

Vergeten Auto #91: BMW Asso di Quadri (Italdesign)

Zoals we [vorige week vermeldden](https://autofans.be/reportages/vergeten-autos/27173-vergeten-auto-90-audi-karmann-asso-di-picche), had Giugiaro nog wat andere kaarten in zijn mouw zitten. De Asso di Quadri (Ruiten Aas) was wat hij tekende voor BMW in de jaren '70.

door Sven Gijregat
10 years ago

Vergeten Auto #90: Audi Karmann Asso di Picche

Ooit gehoord van Audi's Ace of Spades? Waarschijnlijk niet. Doet Asso di Picche wel een belletje rinkelen? Dan mag je jezelf gerust Audi-fiel noemen want deze concept car bevindt zich in de schaduw van Audi's geschiedenis.

door Sven Gijregat
10 years ago

Fotoverslag: Rockabilly Day 2013

Afgelopen weekend zakte ongeveer 7.000 bezoekers af naar Assenede. Daar vond één van de leukere automeetings plaats en wij waren daar bij! Een paar uur en een 100-tal foto's later keerden we huiswaarts. Hoewel de mensen op deze meeting minstens zo in het oog springen als de Classic's hebben we het toch maar bij de auto's gehouden...

11 years ago

Fotoverslag: Antwerp Vintage Reunion 2013

Deze zaterdag werd er in het Fort II te Wommelgem een bijeenkomst georganiseerd voor echte vintage-fans. Met toepasselijke kledij -en vooral make-up- reden tal van mensen hun bolide naar het Fort. Buiten de vele standjes met retro-prullaria was er ook de aanwezigheid van een groot aantal prachtige klassiekers...

11 years ago