De AutoRAI, het Amsterdamse autosalon, bergt het concept van vorig jaar weer op nu de crisis wat over lijkt te waaien. In 2009 had men er (onder andere kostenbesparende redenen) voor gekozen om de tentoongestelde modellen onder te verdelen in 'belevingswerelden', eerder dan per merk.
Dat was toen de redding voor het salon, dat op die manier toch nog de instemming van de meeste constructeurs kreeg. Hoewel veel bezoekers het wel een leuk concept vonden, gaat men voor de 2011-editie alle wagens terug per merk groeperen. De grote constructeurs vinden dit een betere oplossing, naar promotie en imago toe.
Vanaf 13 april tot 22 april 2011 (vólgend jaar dus) kan je richting Amsterdam voor de AutoRAI. In de week geopend van 12u tot 22u, in het weekend tussen 10u en 17u.
Bron: AutoWeek
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen