Autonieuws: Concept cars

Alpine gaat voor retro klapkoplampen met PS1 concept

Alpine zal tijdens het autosalon van Parijs de PS1 tonen. Nee, niet de Playstation 1, wel de Projet Spécial 1. Die kan wel eens de voorbode zijn van de A310 Grand Tourer met 2+2 zitsconfiguratie.

Bij Alpine zijn ze op een missie om de ideale drie-voertuigen-garage te maken. Daarbij is er plaats voor "Extraordinary Everyday" (volumemodellen), Icons (A110) en "Special Projects". Deze PS1 is er eentje van die laatste soort.

Sedan met klaplampen? O ja!

Veel info geeft Alpine nog niet vrij, buiten dat de PS1 - wat staat voor Projet Spécial 1 - zijn debuut beleeft tijdens het autosalon van Parijs volgende week en dat hij klaplampen vooraan heeft. Een duidelijk retrotoets, die dankzij de LED-techniek in staat is om unieke grafieken te creëren.

Image
Alpine PS1 teaser

Hanteren we even de gedachtegang van Alpine met betrekking tot de ideale garage, dan heeft het momenteel al de A290 hatchback en A390 SUV als volumemodellen, de A110 sportwagen als icoon en... geen sedan. Alles lijkt er dan ook op te wijzen dat de PS1 de voorbode is van de A310, een eerder al beloofde "Gran Tourer" met een 2+2 configuratie. Eentje om in het oog te houden.

 

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen