Autonieuws: Fun

Bilster Berg is nieuw Duits circuit vanaf 2012

"Wat ze in België [met Mettet][1] hebben, willen we in Duitsland ook" zullen de initiatiefnemers van Bilster Berg in Bad Driburg gedacht hebben. Eergisteren werd dan de bouwvergunning voor het cicruit opp de voormalige NAVO-legerbasis afgeleverd. Tegen 2012 moet er een circuit liggen met hoogteverschillen tot 15 procent. Ook kan het worden opgedeeld in de Ost- en Westschleife en krijgt het binnenin een trainingsfacilliteit. [1]: https://autofans.be/content/circuit-mettet-geopend

Ontwerper van dienst is Hermann Tilke, bijgestaan door ralylegende Walter Rörhl. Die vindt alvast dat het een kleine Nürburgring kan worden. Oude legerkazernes doen dienst als pits, het circuit wordt in het landschap geïntegreerd.

Bilster Berg is gesitueerd in Bad Driburg, op een goeie 4 uur rijden vanuit Brussel. Vanaf 2012 kan je je er gaan uitleven.

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen