Opvallende gebeurtenis onder de EV-laders. Een man raakte ingesloten op de parking van de supermarkt terwijl hij zijn wagen liet laden.
De ongelukkige, Guillaume uit Lodelinsart vertelde aan Sudinfo dat hij vrijdagavond rond 19u30 aan de winkel toe kwam. Het is bekend dat klanten met een elektrische wagen die mogen opladen aan een laadpaal op de parking tijdens hun bezoek aan de winkel. De 33-jarige man maakte daar handig gebruik van en ging winkelen.
alles toe
Bij zijn terugkomst aan de auto bleek die nog niet volledig te zijn opgeladen. Volgens de man ging hij in zijn auto zitten wachten. Hij sloeg echter geen oog op de omgeving of het uur en toen hij dat uiteindelijk wel deed, bleek het al 20u30. De winkel was gesloten en zo was ook de parking, met gesloten poorten.
reddende engel
Eerst probeerde hij nog contact op te nemen met de winkelketen maar toen dat niet lukte, belde hij de politie. Die zei hem zijn wagen te laten staan en over het hek te klimmen maar dat weigerde Guillaume. Hij bracht nog liever de nacht in zijn Tesla door. Rond 1u 's nachts kon de man dan toch vertrekken, toen een vrachtwagen de winkel kwam bevoorraden en de poort opende.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen