Sinds 2018 maakt de huidige generatie Z4 het goede cabrioweer bij BMW. Oké, er zijn ook cabriovarianten van de 4 en 8 Reeks, maar de Z4 had iets uniek in het huidige autoland. Begin volgend jaar (maart) wordt de band bij Magna Steyr in Oostenrijk stilgelegd voor de Z4 (en voor neefje Toyota GR Supra), waardoor de laatste maanden nog een unieke variant zal gebouwd worden. Maak kennis met de Z4 Final Edition.
Extra opsmuk en uniek naamplaatje
Zoals het een typisch Duits uitzwaaimodel betaamt, kan je de Final Edition krijgen met zowel de 258 pk sterke viercilinder (sDrive30i) als met de 340 pk sterke zes-in-lijn (M40i). Het uitzwaaimodel beperkt zich dan ook tot een unieke aankleding. Denk dan aan een Frozen Matt Black of Frozen Deep Green koetswerkkleurtje, zwarte accenten rondom, M Sport-remmen met rode remklauwen en een interieur met standaard M Sportstoelen die met Vernasca-leer en Alcantara zijn bekleed.

Vooralsnog zijn er geen plannen om een nieuwe generatie "Z" op de markt te brengen bij BMW. Waardoor er een einde komt aan een hoofdstuk dat sinds de jaren 80 werd geschreven met de komst van de Z1 en hoofdspelers kreeg zoals de Z3 en Z8.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen