Inderdaad, de nieuwste spionageafbeelding in onze mailbox kwam niet van een “auto-paparazzo” die weken doorbracht in de bosjes naast de fabriek of in een boom boven één of ander geheim testcircuit, gewapend met de scherpste telelens. Nee hoor, de nieuwe spionageafbeelding in onze mailbox kwam… van een automerk.
Drieling met camouflagetape
De Italianen sturen ons immers foto’s toe uit de buurt van de fabriek van Viale Ciro Menotti, bij Modena, waar alle modellen van het merk met de drietand ontwikkeld worden. Natuurlijk herkennen we meteen de GranTurismo, de GranCabrio en de Grecale, voorzien van flink wat camouflagetape op de neus en de flanken.

Verwacht dus dat er binnenkort een nieuwe versie van de Italianen bij je lokale Maseratidealer opduikt met aangepast bumperwerk. Of ook de specificaties van de drieling verandert? Daarover rept Maserati met geen woord, net als over de lanceringsdatum van de drie facelifts. Waarom? Om nog eens in “de boekskes” te kunnen komen, uiteraard!

Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen