Je kan veel zeggen over Dacia, maar mocht auto's kopen rationeel zijn geweest, hadden we allicht allemaal enkel Dacia's gekocht. Deftig ogende auto's van respectabele kwaliteit voor een prijs waarvoor je bij BMW net lederen zetels hebt. Bij wijze van spreken.
Maar nu terug over naar de journalistieke objectiviteit.
Dacia heeft de verschillende modellen gelijkgetrokken met eenzelfde familiegezicht. Een vernieuwde snoet (bumper, grille en luchthappers) en ditto LED-verlichting. De Sandero, Sandero Stepway en Logan krijgen ook nieuwe lichtunits achteraan.
Binnen worden er nieuwe technologieën gebruikt en moet alles wat ergonomischer en handiger worden, al geven ze daarover geen details. Ook onder de kap zou het een en ander gaan wijzigen, maar ook dat zullen we pas in Parijs te weten komen.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen