Afgelopen weekend startte de BOB-campagne, vandaag maakt Coyote haar samenwerking met het BIVV bekend. Tijdens de zomermaanden zal er elke avond, tussen 20u en middernacht, elke dertig minuten een push-bericht verschijnen op de Coyote-schermen waar de bestuurders erop attent gemaakt worden niet te rijden onder invloed. Tijdens het weekend zal dat tot 1u in de nacht zijn.
De organisatie wil met deze campagne de veertigers bereiken. Uit cijfers blijkt namelijk dat die doelgroep vandaag nog al te vaak dronken achter het stuur kruipt, denkende dat ze door hun ervaring niets zullen meemaken.
In België telt Coyote 840.000 gebruikers. Dankzij de samenwerking kan het BIVV heel wat extra mensen bereiken. ‘De uitdaging is dan ook groot: elk jaar sterven meer dan 180 personen in verkeersongevallen die te wijten zijn aan alcohol.’ aldus Karin Genoe, gedelegeerd bestuurder van het BIVV.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen