Autonieuws: Autosalons

Motofans opgelet: Opnieuw moto’s op Brussels Motor Show 2026

Nog een half jaartje slapen en dan is België weer compleet in de ban van het autosalon in Brussel. Al zullen op editie 2026 naast auto's en bedrijfswagens ook terug moto's te spotten zijn. Hoezé

Hoewel we het al jaar en dag het Autosalon van Brussel noemen, is de officiële titel de Brussels Motor Show. Een belangrijke nuance, want de voorbije 101 edities stonden er niet altijd alleen maar auto's. Editie 102 (die van januari 2026) zal naast auto's ook busjes en motorfietsen presenteren. Kijk, het Salon is weer terug in zijn glorie hersteld!

Welke merken zakken af naar de Heizel?

Hoewel er dit jaar enkele motorfietsen stonden te pronken op het salon, is het toch alweer sinds 2020 geleden dat motormerken daadwerkelijk een stand neer hadden gepot in de Heizel. Uit een enquête tijdens het salon van dit jaar, bleek dat maar liefst 50% van de respondenten ook motorfietsen wou zien op het salon. Organisatie Febiac speelt daar nu dus op in.

Image
Brussel Motor Show 2026 Motorfietsen
Diepgravende journalistiek van Autofans toont aan dat dit een voorbeeld is van een motorfiets...

Welke motormerken we dan zullen zien shinen op het salon? Dat zal pas de komende weken duidelijk worden, gezien alle exposanten zich pas vanaf vandaag, 19 juni, officieel kunnen inschrijven om deel te nemen. Uiteraard is Febiac bij alle groten namen al gaan lobbyen, waardoor er reeds voldoende garanties zijn. Gezien automerken zoals BMW, Honda en groep Dieteren (met Ducati in handen) present zullen tekenen op het salon, lijkt het een no brainer dat ze ook wat tweewielers mee nemen. Waarna merken zoals Yamaha, Kawasaki en Harley-Davidson zonder twijfel zullen volgen. Kijk, weer een reden te meer om 9 tem 18 januari 2026 naar de Brussels Motor Show af te zakken!

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen