Hoe laat je een grille groter ogen zonder hem daadwerkelijk groter te maken? Door de koplampen te verkleinen tiens! Waarmee je meteen één van de grote nieuwigheden van de NX facelift te pakken hebt. Al werd er ook aan de rij-eigenschappen gemorreld.
Zo futuristisch vorm gegeven, het gamma van Lexus, dat ze bij een facelift niet echt de nood hebben het geheel een serieuze opfrissen te geven. Bij de NX is dat niet anders. Want visueel wordt er wat gerokken en getrokken aan de bumpers, uitlaten, lichten en accenten. Met een voorsteven dat daardoor zo mogelijk nog stoerder voor de dag komt. Achteraan stelen de herwerkte lichten dan weer de show die op het zicht zwarte maskeertape meekrijgen af-fabriek.

Op mechanisch vlak heeft Lexus naar eigen zeggen werk gemaakt van de ophanging. De achilleshiel van de NX zeg maar, want die was best hard voor een SUV. De herziening moet alvast het comfort meer naar boven en brengen en daarboven beter sturen. Daarvoor leent het het systeem van de LC waarmee je het onderstel kan afstellen en zo zelf je goesting kan kiezen. Een gegroeid infotainmentscherm en herwerkte aircocluster maken het plaatje tenslotte af.

Nog steeds de vreemdste eend in de bijt, deze NX, maar voortaan weer helemaal op punt.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen