Autonieuws: Varia

Haal je nieuwe Opel Frontera nu in… MediaMarkt

Dringend een nieuwe haardroger of koffiezet nodig? Dan kan je natuurlijk altijd terecht bij elektronicaketen MediaMarkt. Terwijl je daar toch bent, kan je zowel even zien of je niks anders nodig hebt. Een airfryer bijvoorbeeld… Of een Opel Frontera.

Vorig jaar haalde Opel een oude naam vanonder het stof: Frontera. Dat was in een vorig leven een robuuste terreinwagen met Isuzu-genen maar tijden veranderen, en de Frontera verandert dus mee. Zo ging die naam kleven op een compacte crossover met tot zeven zitplaatsen en de keuze uit hybride of zelfs volledig elektrische aandrijflijnen. Vond je dat echter al verrassend, wacht dan maar tot je hoort waar je ‘m kan kopen.

Kleine lettertjes

Of om precies te zijn: waar je ‘m kan private leasen. Ter gelegenheid van Black Friday heeft Opel namelijk een bijzondere samenwerking op poten gezet met MediaMarkt en centraal staat de nieuwe Frontera. Je kan er ter plekke intekenen voor een private lease-formule waarbij je voor 379 euro per maand een Frontera GS mildhybride mee krijgt, of voor 299 euro met een eenmalige aanbetaling van 3.000 euro. De looptijd van het contract is dan 36 maanden maar de afstand is wel beperkt tot 10.000 kilometer per jaar — want altijd de kleine lettertjes lezen in de elektrozaak.

Image
Opel Frontera MediaMarkt 2025

De actie loopt nog tot 29 november, en in die periode zal de Frontera ook fysiek in 15 filialen van MediaMarkt staan. Stiekem is het trouwens niet de eerste keer dat je daar een auto kan zien — alhoewel, “auto”. Zo kon je tot voor kort ook bij de elektronicaketen terecht voor een Citroën Ami en die microcar kon je er niet gewoon leasen, maar zelfs helemaal kopen. Best gevaarlijk dus als je vatbaar bent voor impulsaankopen.

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen