Nissan toont er onder meer de facelift van zijn Ariya en Suzuki brengt de gekke e-Sky mee naar de Japan Mobility Show. Maar welke Toyota’s staan straks in de spotlight in Japan?
Nieuwe, elektrische Corolla
Toyota loste net heel wat nieuws in aanloop naar de show. Dat doen ze traditiegetrouw met heel wat teasers, waardoor wij – en da’s misschien wel het leukste aan onze job – flink mogen speculeren.

De eerste reeks foto’s gaat over de nieuwe Coroll. De eerste stijlstudie naar de nieuwe Corolla krijgt een hele winkel aan ledjes voor- en achteraan, gecombineerd met een futuristisch uiterlijk. Hoewel deze sedan nog geen specificaties meekrijgt, lijkt het ons een volledig elektrisch model te gaan worden, of alvast eentje dat je zal moeten opladen, getuige de laadpoort linksvoor.
Nieuwe sportwagen?
Daarnaast weet Toyota nog een heel interessant zaadje te planten. Het combineert foto’s van de Toyota 2000GT en de Lexus LFA met de ogen van een nieuw model, in combinatie met de tekst “The Soul Lives on”. Krijgt één van beide iconische modellen een opvolger? Voor welk merk? En met welke aandrijflijn? Zoveel vragen, zoveel mogelijke pistes. En het antwoord, dat krijgen we pas eind deze maand. Wat denk jij dat Toyota zal presenteren?

Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen