Is die nieuwe Renault 5 E-Tech te klein voor je? Dan duwt Renault je in de garage liefkozend verder naar de 4 E-Tech. Maar wat als je dan ook nood hebt aan extra kofferruimte om, euhm, stedelijke pakketjes te leveren? Wel, dan is er voortaan een bestelwagenvariant! Mon dieu.
Nog niet voor België
Die bestelwagenvariant is eigenlijk gewoon een 4 E-tech die omgebouwd wordt tot lichte vracht. Renault biedt alvast twee versies aan. De éne is omkeerbaar, de andere onomkeerbaar. Of anders gezegd: de meest simpele versie verwijdert de achterbank en voorziet een kunststof afgewerkte laadvloer met bevestigingshaken. That's it. De onomkeerbare variant voegt daar nog een tussenschot tussen koffer en passagiers aan toe.

Ongeacht voor welke versie je gaat, lever je de achterbank in en krijg je 1.045 liter kofferruimte in de plaats Daarmee is de ruimte nog steeds bescheiden, maar je moet je wel minder zorgen maken over krassen en andere meuk natuurlijk. Gezien het eerder beperkte gebruiksgemak (een elektrische B-segment crossover met kleine koffer) lanceert Renault deze "bestelwagenvariant" niet in elk land. Zo is er nog geen sprake van een lancering in België. Geen paniek, liefhebber van eigenzinnige pakketjesoplossingen! In België kan je wel een bestelwagenversie van de Citroën ë-C3 krijgen. Dat... of je wacht op de échte Renault 4 E-TEch Fourgonnette met verhoog dak die op de planning staat bij het Franse merk.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen