De Leapmotor B05 wordt de eerste hatchback dat het Chinese merk in onze contreien lanceert. Aanvankelijk in twee “brave” versies, met een een accu van 56,2 kWh of 67,1 kWh en maximaal 218 pk (meer info hierzo), maar het Chinese Ministerie van Industrie en Informatie Technologie heeft al de specs van de topper van het gamma vrijgegeven.
Weinig extra pony’s
Die zou zo’n 245 pk sterk zijn, slechts 28 paarden meer dan de “reguliere versie”. En de topsnelheid? Die is elektronisch begrensd op 170 km/u. Verwacht dus geen doldwaas pk-kanon zoals de 435 pk sterke MG 4 X-Power.

Gelukkig gaat Leapmotor wel voor de extra “visuele pony”s. Je weet wel: op de spec sheet zorgen stickers en spoilers niet voor extra pk’s, maar in je hoofd wel. Zo krijg je een stoere bodykit, 19-duims velgen en een opzichte spoiler achterop. Belangrijk daarbij is dat Leapmotor zegt dat élke toevoeging aan het design daadwerkelijk functioneel is en niet voor de show werd toegevoegd. Bovendien zou de Leap een 50-50 gewichtsverdeling krijgen en dat klinkt ons als muziek in de oren!
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen