De Renault 5 heeft de award voor auto van het jaar in de wacht gesleept. In Brussel werden de Car of the Year awards uitgereikt aan de vooravond van het autosalon. Zo wint Renault tweemaal op rij de prestigieuze award in autoland.
Ook vorig jaar sleepte Renault de trofee binnen, toen was dat met de Scenic. Dit jaar trekt de Renault 5 die lijn verder, intussen lijkt het model alle interessante prijzen te winnen. Hij deelt de trofee met zijn tweelingbroer Alpine A290.
De Renault 5 haalde het uit een lijst met zeven genomineerden. De jury beloonde hem met 353 punten. De Kia EV3 (291 punten) veroverde de tweede plaats, terwijl de Citroën e-C3 (215 punten) de derde plek inneemt. Op plek vier vinden we de Hyundai Inster en vijfde is de Dacia Duster. De Cupra Terramar en Alfa Romeo Junior maken het lijstje compleet.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen