Met de trein naar Oostend... euhm... China. Porsche gaat 11% van haar export richting China per trein doen. Klinkt ouderwets maar ze besparen er per transport een maand (!) mee uit ten opzichte van vervoer via het water.
Tot op heden werden alle Porsches die naar het verre Oosten moesten in de boot geladen en 50 dagen en 18.500 km later konden ze voet aan land zetten in China. In Porsche hun ogen neemt dit veel te veel tijd in beslag. 31 procent -80.000 stuks- van alle Porsches trekken per jaar richting daar en andere premium merken doen het even goed.
Met de trein naar
Porsche gaat beginnen met 11 procent van die wagens nu per trein naar China te verzenden. Deze rit neemt maar 11.000 km en 20 dagen in beslag waardoor klanten hun wagen 3 weken sneller kunnen ontvangen. Deze “Nieuwe Zijderoute” neemt de wagens langs Polen, Wit-Rusland, Rusland en Kazachstan. Naast de tijdwinst is de kans kleiner dat de wagens op de bodem van de oceaan belanden zoals enkele tijd geleden.
Reactie toevoegen
Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.
Inloggen