Autonieuws: Officieel

Opel op de startgrid van het volgende Formule E-seizoen

Cupra, Porsche, Jaguar en co hebben er volgend seizoen een concurrent bij.

Autosportmerken veranderen even vaak van hobby als je tiener. Zei DS vorige week nog dat het kapt met de Formula E om te gaan zeilen, dan neemt Stellantisbroertje Opel nu die plaats in. De reden? Uiteraard zelfpromotie!

Zelfpromotie

Opel rolt immers zijn GSe-subgamma uit, gepeperde versies van hun elektrische wagens. Die mochten zich al vuilmaken in een eigen rallykampioenschap, maar nu trekt het merk met de Blitz de naam door naar de hoogste echelons van de autosport: het wereldkampioenschap Formula E onder de vlag van het Opel GSE Formula E Team.

Image
Opel Formule E

Opel haalt volgend jaar aan als het ideale moment om in te stappen, wanneer het kampioenschap overstap op de GEN4-wagens, met 816 pk en vierwielaandrijving. “We gaan de Formula E laten zien waar wij voor staan: Duitse techniek, gedurfd design en elektrische prestaties”, klinkt het veelbelovend in het Duitse kamp, dat voor het eerst meedoet in de hoogste formulekampioenschappen. Eerder maakte Opel wel al furore in het WK rally (wereldkampioen 1982) en het DTM (kampioen 1996). Volgt binnenkort ook een elektrisch kampioenschap?

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen