
Een dikke week maakt de Citroën C4 Cactus nu deel uit van onze Autofans-vloot. Om te onderzoeken dat die Airbumps bestand zijn tegen de sneeuw stuurden we Yannick naar de besneeuwde bergen van Zwitserland. Alles voor de wetenschap, toch?
Het verslag van collega Yannick zijn avonturen met de Cactus krijg je later nog. Daarvoor is het internet in de Zwitserse bergen te zwak en de sneeuw te diep om te typen. Wel liet hij ons deze twee foto's na met bijhorende tekst:
'Rit met de volgepakte Cactus was meer dan comfortabel. Wel was het verbruik veel hoger dan verwacht. Niet buitensporig snel gereden (lees: aan de snelheidsregels gehouden) en het verbruik op de boordcomputer staat op 7 l/100km. Mijn vijf jaar oude BMW 120d komt op die rit toe met 5,8 liter. Al stond ik dan nu wel zijwaarts aan de bodem van de berg.
O ja, alle internetverkeer moet via mijn gsm, want de wifi is hier kaput, NEIN NEIN NEIN!!!'
We zouden nog beginnen denken dat het kapotte internet een toevallig gemak is voor hem. Zondag staat de Cactus alvast terug op Belgische bodem waarna we werk kunnen maken van al jullie vragen.

Gegevens
Kilometerstand: +/- 8.000
Gereden kilometers: +/- 1.000
Verbruik: 7 l/100km
Opmerking: Verbruik tijdens lange ritten op autostrade ligt hoger dan verwacht
Recente reacties
Officieel: Citroën Ami is elektrische brommobiel zonder rijbewijs (2020)
Als je geboren bent na 14 februari 1961, heb je een rijbewijs AM nodig.
Door John 10 uur geleden
Verkeersagressie toegenomen in 2020
"Te hard rijden" is ook weer heel ruim hé John. ;-) Met iemand die 140 of 150 rijdt op een lege...
Door Mathieu 20 uur geleden
Officieel: Citroën Ami is elektrische brommobiel zonder rijbewijs (2020)
Ik vind dit maar een raar spel. Ten eerste: geen rijbewijs? Voor een brommer klasse B, tot 45km/u...
Door Mathieu 21 uur geleden
Verkeersagressie toegenomen in 2020
Ik vind het ook een verschrikkelijke benaming, maar ik wist niet meteen hoe ik het anders kon...
Door FLP 21 uur geleden