Land Rover komt in Genève over de brug met twee nieuwe edities, de Range Rover Westminster Limited Edition en de nieuwe Freelander 2. Die eerste, de Range Rover TDV8 Limited Edition zal in maart verschijnen in de UK en dat in slechts 300 exemplaren. Als je niet voldoende hebt op het vlak van uniek zijn met die editie, kan je je beperkte serie het Westminster-pakket meegeven. Daarvoor krijg je 20" Diamond Turned wielen, design-pakket voor het exterieur en exclusieve stalen pedalen.
Daarnaast stellen ze ook hun nieuwe Freelander voor, die zou in 2010 dienst moeten doen om het huidige model te vernieuwen/vervangen. Deze Freelander-facelift zal standaard de start-stop technologie meekrijgen op alle TD4-e diesel modellen. De Freelander TD4 zou een CO2 uitstoot van 179 gram/km voor haar rekening nemen.
Land Rover staat naast off-road ook voor luxe, zoals het een Britse wagen betaamt. Zeven airbags kunnen je in het slechtste geval assisteren in het botsen. Verder vinden we binnenin het Roll Stability Control systeem, de Dynamic Stability control, hands-free telefoon integratie systeem, bluetooth, Alpine In-Car entertainment en verwarmde kopsteunen.







via worldcarfans
Recente reacties
MINI-gamma ondergaat grote facelift, behalve Countryman en Clubman (2021)
Oei... Ze worden er met de jaren niet bepaald mooier op he.
Door FLP 21 uur geleden
BMW gaat snijden in modellenaanbod [vraag]
Alle modellen eruit die met een X beginnen en die er als een monovolume uitzien! En dat ze bij de...
Door Peter De Clercq 1 dag geleden
Vraag: Wat is er mis met LPG?
Kort: 1) garantie vervalt niet. (europese wetgeving) Juist. Maar je hebt verdomd...
Door Alex Toye 1 dag geleden
BMW gaat snijden in modellenaanbod [vraag]
- I3: was misschien goed als conceptcar of testcase, maar daar bleef het dan ook bij. - de 2-...
Door Christian 1 dag geleden