
Op 7 september reden 15 teams twee uur wiel aan wiel voor de gouden beker van de Autofans Endurance Karting. Hoe dat er uit zag?
Ondanks het regenachtig weer was de Autofans Endurance Karting 2019 een compleet succes. Enerzijds omdat de aanwezige teams één voor één toppers waren, anderzijds omdat dat regenweer voor een pittige wedstrijd zorgde. Onderstuur in een kart en tollende coureurs? Het was schering en inslag.
Autofans-fotograaf Glenn Huyben was aanwezig voor de fraaie plaatjes en Autofans-camerman Robbe Dierckx voor de bewegende beelden. Check ze snel hieronder!
Recente reacties
Volkswagen kondigt GTX-label aan
Nerd-gamer-alert: als een andere fabrikant nu RTX gaat gebruiken, kan Volkswagen afdruipen.
Door JL 9 uur geleden
Officieel: Seat Arona facelift betekent nieuwe neus (2021)
Ik vind ronde ventilatiemonden echt niet mijn ding. Vond het leuk dat ze in de pre-facelift versie...
Door John 1 dag geleden
Officieel: Seat Arona facelift betekent nieuwe neus (2021)
Heb de kans gehad om enige 100'en km's zowel met een T-Cross en met een Arona te rijden. Beide...
Door JL 1 dag geleden
Lockdown: Help, mijn auto moet naar de keuring!
De keuring laten uitvoeren door uw garage, zij kunnen ermee tot daar rijden. Veel plekken doen dat...
Door Adriaan 2 dagen geleden